Search
Close this search box.

Surfcam Traditional – Produkty

CAM Software Surfcam traditional nabízí spoustu funkcí pro obrábění: 2osé frézování, 3osé frézování, 4 a 5osé frézování, soustružení s poháněnými nástroji, drátořez

2osé frézování

2osé frézování v systému Surfcam je z hlediska nákladů nejefektivnější a vysoce výkonný balíček s velkými možnostmi využití strategií tvorby drah nástrojů.

Pro dosažení maximálního hrubovacího výkonu, lze přidat patentovanou technologii TrueMill, čímž se mnohonásobně zvýší rychlost obrábění a životnost řezného nástroje.

CAM Software – 2osé frézování
CAM Software – 3osé frézování

3osé frézování

3osý systém Surfcam nabízí uživateli kombinaci výkonných funkcí a snadného použití. 3osé obrábění poskytuje efektivní a spolehlivé dráhy nástrojů i na té nejsložitější geometrii povrchu.

Vysokorychlostní strategie obrábění Surfcam se vyznačují rychlým zpracováním, minimem rychloposuvů a optimalizovaným pohybem nástroje, které ve výsledku zajišťují nejvyšší kvalitu výsledného povrchu.

4 a 5osé frézování

Surfcam poskytuje skutečné plynulé 4 a 5osé obrábění s plnou vizualizací a ověřením pohybu nástroje. Veškeré funkce víceosého obrábění nabízí přesné a pokročilé ovládání, čímž je zajištěn bezpečný pohyb nástroje i při těch nejnáročnějších tvarech.

4 a 5osé obrábění nabízí podporu pro všechny standardní nástroje, které jsou kontrolovány proti kolizím, podřezání, přesažení obráběných oblastí, atd.

CAM Software – 4 a 5osé frézování
CAM Software – Soustružení s poháněnými nástroji

Soustružení s poháněnými nástroji

Soustružení v systému Surfcam poskytuje kontrolu nad celým procesem obrábění od hrubování až po finální povrch.

Výsledné dráhy nástroje bez podřezání povrchu, mezi které patří soustružení, zapichování a závitování, jsou charakteristickým znakem soustružení v Surfcam. Podpora pokročilých pevných cyklů zvyšuje rychlost a snadnost získávání výsledných NC kódů pro obrábění.

Drátořez

Drátořez v systému Surfcam obsahuje tři jedinečné strategie potřebné k vytvoření drah pro 2 a 4osé řezání.

Dráhy nástroje jsou řízeny po kontuře nebo pod konstantním a proměnlivým úhlem a jako u ostatních modulů je i zde počítáno s ohlídáním kolize nástroje s materiálem a upínkami.

CAM Software – Drátořez
Poptávka Surfcam